Leśny Klub Malucha powstał dzięki dzieciom, z myślą o dzieciach i dla dzieci...

Naszym głównym celem jest tworzenie ciepłej i domowej atmosfery, aby w poczuciu bezpieczeństwa, w formie różnego rodzaju aktywności, nasi najmłodsi podopieczni mieli możliwość zaspokajania swoich naturalnych potrzeb poznawania otaczającego ich świata.

Zaufanie rodziców oraz uśmiech na twarzach dzieci to nasz największy priorytet.

Jako młoda mama doskonale wiem, jakim wyzwaniem jest godzenie życia zawodowego, a nawet zwykłych spraw codziennych z opieką nad pociechami. Ofertę swą kieruję do rodziców potrzebujących w tej kwestii pomocy.

Placówka funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.15 do 16.45. Aby wyjść Wam - Rodzicom na przeciw będzie możliwość dostosowania niniejszych ram czasowych do Waszych potrzeb.

Ciocia Kamila - mama Antka, Mai i Franka :)
Właścicielka placówki

Z wykształcenia pedagog z zamiłowania... MAMA trójki wspaniałych dzieci, dzięki którym powstało to miejsce. To one były dla mnie inspiracją w tworzeniu przyjaznej atmosfery i bezpiecznej przestrzeni idealnej do wspierania rozwoju maluchów. Moim największym celem jest zdobycie zaufania Rodziców, oraz uśmiech na twarzy dziecka pojawiającego się w naszych progach.

Ciocia Laura

Jestem studentką 3 roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i posiadaczką kursu opiekunki dziecięcej. Pracuję nad tym, aby każdego dnia poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, które zaowocują szczęśliwymi dziećmi. Swoją miłość do "małych istot" oraz zamiłowania taneczne i plastyczne postanowiłam połączyć w jedno- tak właśnie zostałam Ciocią. Ciocią, która stara się każdego dnia otaczać dzieci uśmiechem, troską i zrozumieniem. W wolnym czasie amatorsko tworzę wierszyki dla dzieci i oglądam seriale.

Ciocia Agata

Pomysłowa, kreatywna, zawsze uśmiechnięta absolwentka studiów drugiego stopnia na kierunku pedagogika o specjalności opieka nad dzieckiem i wczesne wspomaganie rozwoju na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, prywatnie mama dwójki maluchów. Chętnie uczestniczę w szkoleniach pozwalających na pogłębienie mojej wiedzy dotyczącej pracy z dzieckiem . Opieka nad dzieckiem to nie tylko obowiązek, lecz pasja, którą pogłębia się z dnia na dzień. Moim celem jest zapewnienie jak najlepszej opieki Państwa dziecku. Ważne jest aby „maluch” z radością wracał do Nas, a Państwo czuli się pewni, iż dziecko znajduje się w serdecznym i przyjaznym otoczeniu.

Ciocia Klaudia

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika o specjalności opieka i wychowanie oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Jestem bardzo cierpliwą, otwartą, pomysłową i ciepłą osobą. Codzienny kontakt z dziećmi dodaje mi energii do działania. Moim celem jest wspieranie rozwoju maluchów oraz dbanie o stworzenie im właściwych warunków do samodzielnego badania otaczającego nas świata. Dodatkowo chętnie uczestniczę w szkoleniach dotyczących rozwoju małego dziecka, jak również tych, dotyczących współczesnych metod pracy z dziećmi. Prywatnie uwielbiam różnorodną aktywność fizyczną, a w szczególności jazdę na rowerze, lubię również zrelaksować się przy różnorodnej twórczości plastycznej.

View the embedded image gallery online at: