Leśny Klub Malucha powstał dzięki dzieciom, z myślą o dzieciach i dla dzieci...

Naszym głównym celem jest tworzenie ciepłej i domowej atmosfery, aby w poczuciu bezpieczeństwa, w formie różnego rodzaju aktywności, nasi najmłodsi podopieczni mieli możliwość zaspokajania swoich naturalnych potrzeb poznawania otaczającego ich świata.

Zaufanie rodziców oraz uśmiech na twarzach dzieci to nasz największy priorytet.

Jako młoda mama doskonale wiem, jakim wyzwaniem jest godzenie życia zawodowego, a nawet zwykłych spraw codziennych z opieką nad pociechami. Ofertę swą kieruję do rodziców potrzebujących w tej kwestii pomocy.

Placówka funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.15 do 16.45. Aby wyjść Wam - Rodzicom na przeciw będzie możliwość dostosowania niniejszych ram czasowych do Waszych potrzeb.

Kamila - mama Antka i Majeczki
Właścicielka placówki

Z wykształcenia pedagog z zamiłowania... MAMA dwójki (już wkrótce trójki) wspaniałych dzieci, dzięki którym powstało to miejsce. To one były dla mnie inspiracją w tworzeniu przyjaznej atmosfery i bezpiecznej przestrzeni idealnej do wspierania rozwoju maluchów. Moim największym celem jest zdobycie zaufania Rodziców, oraz uśmiech na twarzy dziecka pojawiającego się w naszych progach.

Ola

Jestem absolwentką studiów pierwszego stopnia na kierunku pedagogika o specjalności opieka nad dzieckiem i wczesne wspomaganie rozwoju. Obecnie kontynuuję swoją naukę studiując Edukację przedszkolną i wczesnoszkolną na studiach drugiego stopnia. Mimo młodego wieku posiadam doświadczenie w pracy z najmłodszymi dziećmi. Ukończyłam kurs animatora zabaw dziecięcych oraz kurs wychowawcy kolonijnego. W swojej pracy z dziećmi kieruje się ich powszechnym dobrem, a uśmiech dziecka jest dla mnie najlepszym wynagrodzeniem. Jestem osobą otwartą, czerpiąca satysfakcję ze swojej pracy. Dużą radość sprawia mi obserwacja dziecka, które początkowo stawia swoje pierwsze kroki, później rozwija swoją motorykę dużą i małą, a na końcu staje się klubowiczem uczącym się wierszyków oraz piosenek. Prywatnie jestem osobą lubiąca zwiedzać nowe miejsca i miłośniczką sportu żużlowego :)

Agnieszka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyłam kierunek pedagogika o specjalności opieka nad dzieckiem i wczesne wspomaganie rozwoju. Obecnie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na studiach drugiego stopnia na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Jestem osobą otwartą, szczerą, kreatywną, uśmiechniętą. W łatwy sposób nawiązuję kontakt z dziećmi zyskując ich zaufanie. Praca z dziećmi daje mi wielką satysfakcję i radość. W swojej pracy motywuję dzieci do samodzielnej aktywności. Staram się dostosować do ich potrzeb oraz możliwości. Z dumą i radością patrzę na ich postępy.

Beata

Jestem osobą otwartą, uczynną, zawsze uśmiechniętą, lubiącą prace z małymi dziećmi. Mam wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z opieką nad dziećmi do lat 3. Posiadam niezbędne kursy uprawniające mnie do wykonywania zawodu. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci. W swojej pracy kieruję się dobrem dziecka oraz dużą cierpliwością. Lubię patrzeć jak mały człowiek zdobywa coraz to nowe umiejętności będące zasługą wspierania go w tym rozwoju. Jestem osobą kreatywną lubiącą prowadzić zajęcia dydaktyczne dla moich podopiecznych.

View the embedded image gallery online at: