Leśny Klub Malucha powstał dzięki dzieciom, z myślą o dzieciach i dla dzieci...

Naszym głównym celem jest tworzenie ciepłej i domowej atmosfery, aby w poczuciu bezpieczeństwa, w formie różnego rodzaju aktywności, nasi najmłodsi podopieczni mieli możliwość zaspokajania swoich naturalnych potrzeb poznawania otaczającego ich świata.

Zaufanie rodziców oraz uśmiech na twarzach dzieci to nasz największy priorytet.

Jako młoda mama doskonale wiem, jakim wyzwaniem jest godzenie życia zawodowego, a nawet zwykłych spraw codziennych z opieką nad pociechami. Ofertę swą kieruję do rodziców potrzebujących w tej kwestii pomocy.

Placówka funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.15 do 16.45. Aby wyjść Wam - Rodzicom na przeciw będzie możliwość dostosowania niniejszych ram czasowych do Waszych potrzeb.

Kamila - mama Antka i Majeczki
Właściciel placówki/Opiekun

Z wykształcenia pedagog z zamiłowania... MAMA dwójki wspaniałych dzieci, dzięki którym powstaje to miejsce. To one są dla mnie inspiracją w tworzeniu przyjaznej atmosfery i bezpiecznej przestrzeni idealnej do wspierania rozwoju maluchów. Moim największym celem jest zdobycie zaufania Rodziców, oraz uśmiech na twarzy dziecka pojawiającego się w naszych progach.

Paulina

Pełna energii, zapału, kreatywna absolwentka studiów pierwszego stopnia na kierunku pedagogika o specjalności opieka nad dzieckiem i wczesne wspomaganie rozwoju w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Obecnie kontynuuję edukację na studiach drugiego stopnia, doskonaląc swoje umiejętności w zakresie pedagogiki. Pomimo młodego wieku posiadam duże doświadczenie w pracy z najmłodszymi i to właśnie w swojej pracy odnajduję motywację do działania jak i osobistą satysfakcję. Moim celem jest wywoływanie uśmiechu na twarzach najmłodszych pociech, ich radość i bezpieczeństwo. Ze swojej strony mogę zaoferować Państwu troskę o Państwa dzieci, pełną ciepła atmosferę ale przede wszystkim osobiste zaangażowania, bowiem zadowolenie dzieci i rodziców jest dla mnie priorytetem i osobistą wygraną.

View the embedded image gallery online at: